Wspomnienia seniorów inspirowane warsztatami w Muzeum Rolnictwa

Czy warsztaty w muzeum mogą przywrócić wspomnienia z młodości? A co zapamiętały dzieci? Zapraszamy do przeczytania wspomnień uczestników projektu „Opowieści o tym, jak to dzieckiem się bywało dawno, dawno temu…”, zwłaszcza seniorów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu inspirowanych warsztatami w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Pod zdjęciami znajdą Państwo prezentację w formacie PDF do pobrania. Życzymy przyjemnej lektury!   :)

Prezentacja powstała w ramach projektu „Opowieści o tym, jak to dzieckiem się bywało dawno, dawno temu…” realizowanego przez grupę nieformalną „Teraz My!” pod patronatem Fundacji Larus. Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach Podlaskiego Inkubatora Aktywności Społecznej.

Zdjęcia: Fundacja Larus i Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Lista plików