Tropiciele natury - zbiór opowiadan z przyrodą w tle

"Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz"

Albert Einstein

Pierwsza publikacja Fundacji Larus powstała w ramach projektu "Tropiciele Natury", który był laureatem Konkursu Grantowego „Po Stronie Natury” 2011/2012 organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia. Grant ufundowała Firma Żywiec Zdrój S.A.

3_loga_razem.jpg

Tropiciele natury - zbiór opowiadań z przyrodą w tle podzielony jest na dwie części. Pierwszą część stanowią opowiadania i wywiady, w których znajdą Państwo mnóstwo ciekawostek przyrodniczych i z życia codziennego, druga zatytułowana Inspiracje przyrodą… zawiera wnioski i obserwacje dzieci i dorosłych luźno powiązane z założeniami konkursu "Wśród szumu drzew historia się zaczyna...", w ramach którego publikacja powstała.

Lista plików