• Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 5

20 czerwca 2016 rok. Ostatnie spotkanie dzieci z Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej z seniorami z Domu Dziennego "Senior Wigor" w Łapach w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło".

• Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 4

Czwarte spotkanie dzieci i seniorów dnia 17/06/2016 w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło" sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem projektu jest Nadleśnictwo Rudka.

• Na tropie żubra w Krainie Montessori cz. 2

Warsztaty w Krainie Montessori dnia 16/06/2016 roku realizowaliśmy w ramach projektu Na tropie żubra – mały program aktywnej edukacji ekologicznej” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Patronem projektu jest Fundacja Larus.

• Na tropie żubra w Białowieży

Wycieczka odbyła sie dnia 14/06/2016 w ramach projektu Na tropie żubra – mały program aktywnej edukacji ekologicznej” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Patronem projektu jest Fundacja Larus.

• Savoir vivre dzisiaj przy stole

Warsztaty kulinarne w dniach 7 i 15 czerwca 2016 roku w Podlaskiej Akademii Kulinarnej w Białymstoku w ramach projektu "Savoir vivre nie tylko przy stole, czyli maluchy dają przykład" zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego.

• Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 3

Trzecie spotkanie dzieci i seniorów dnia 13/06/2016 w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło" sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem projektu jest Nadleśnictwo Rudka.

• Ekologiczna gra terenowa w Łapach

Ekologiczna gra terenowa odbyła się dnia 08/06/2016 roku w Łapach w ramach projektu "Tropiciele natury - edukacja ekologiczna w terenie". Wzięło w niej udział ok. 70 dzieci i ok. 20 seniorów - wolontariuszy!

• Savoir vivre w miejscach wysokiej kultury

Wyjazd kulturalny do Białegostoku odbył się dnia 09/06/2016 roku w ramach projektu "Savoir vivre nie tylko przy stole, czyli maluchy dają przykład" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego.